O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, historia XX wieku, militaria, wędkarstwo, muzyka, turystyka
  • Ulubiony zawodnik Iniesta, Rivaldo, Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Lechia Gdańsk
  • Barcelonie kibicuję od Wygranej Barcy z Wisłą Kraków 4:3 w 2001 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 849
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Wątpię by Chelsea zgodziła się na 29 mln euro, 30 mln..funtów może i by ich skusiło.

0

Prawda jest taka, że gdyby nie Messi to nie było by tak kolorowo. Oczywiście, to wielkie szczęście, że mamy Leo ale rekord taki bardziej by cieszył, gdyby więcej goli zdobywali inni wychowankowie.

0

Thiago Silva podobno także jest nie do wyciągnięcia...może David Luiz?

0

Wszystko jest dla ludzi, poza tym organizacje walczące z tytoniem, alkoholem itd. walczą dla kasy i walkę o rynek z koncernami a nie z dobrej woli by rzeczywiście pomagać ludziom, najlepszy przykład to chyba USA gdzie kampanie na rzecz walki z tytoniem prowadził Michael Moore a później okazało się, że tak naprawdę była to walka o wprowadzanie monopolu dla jednej z firm tytoniowych a Moore dostał kupę szmalu.

0

Hehe, jestem z Gdańska i widzę stadion przez okno :D

Zobacz wszystkie

0

Barca moim zdaniem powinna postarać się o kogoś kto gra i na lewej i na prawej stronie obrony, taki Lahm byłby dobry, w sumie kiedyś, jeszcze za czasów Rijkaarda taki temat istniał ale wątpie aby teraz do tego zarząd wracał. Gregory vad der Wiel do ciekawa opcja, gra na prawej stronie obrony ale na lewej podobno też sobie daje rade gdy trzeba (tak słyszałem przynajmniej)

0

A mnie bardzo dziwi zarazem ciekawi fakt, że Barca która grała w środę gra już dzisiaj a Real który grał tydzień temu gra dopiero jutro. To są jakieś jaja chyba, kpina ze strony zarządu La Liga- czemu do cholery Real ma odpoczywać 8 dni a Barca "aż" 3? Coś mi tu nie pasuje. To Barca powinna mieć ustalony najbardziej dogodny dla klubu termin skoro grała w LM a nie Real który nie gra w żadnych pucharach w środku tygodnia. Real powinien grać dziś a Barca dopiero jutro.

0

Moje jedyne życzenie co do tego meczu- nie stracić gola i żeby Messi miał hattricka, więcej mi do szczęścia dziś nie trzeba już ;D

0

Ibra moim zdaniem out! Po kontuzji widać, że nie jest jeszcze oswojony z grą

0

Czemu nie,jest najlepszy na świecie na swojej pozycji, ale w sumie po co 3 lewy obrońca? W sumie to pewnie więcej intryg z Cheryl by było niż jego dobrej gry w ciągu 1 sezonu w Barcelonie. Dziwny koleś, tyle lat z żoną ( i to jaką :P), a SMSem ją informuje o zerwaniu, choć to oczywiście tylko spekulacje w gazetach, to zawsze ciut prawdy tam jest. Chelsea to ambasador zdrad, intryg ostatnio. Pewnie Terry go namówił na takie zachowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?